Perslijst

Naam

krant/radio/tv

Categorie

e-mailadres

Didier Verbaere

Het Laatste Nieuws, Radio 2, VRT Redactie, Passe Partout, De Streekkrant, De Zondag

Wetters

didier.verbaere@skynet.be

 

Marc Poelman

Het Nieuwsblad (site)

Wetters

marcpoelman@telenet.be

Wesley Poelman

Het Nieuwsblad (site)

Wetters

wpoelman@yahoo.com

Eric Bracke

Kwets

Wetters

eric.mc.bracke@gmail.com

Johan Van Bever

Webnieuws wetteren en Het Nieuwsblad

 

Wetters

johan.van.bever2@telenet.be

 

 

De Zondag/Steps/Trends

Wetters

redactie.steps@roularta.be

redactie@roularta.be

Lieven Van Imschoot

Kwets

Het Nieuwsblad

De Gentenaar

Wetters

lievenvanimschoot@hotmail.com

Paul Verbaere

Wetthra

Wetters

paul.verbaere@skynet.be

Hugo Van Heddeghem

Het Nieuwsblad

Wetters

Hvhed@telenet.be

Stefaan Reuse

VBRO Radio Oost-Vlaanderen

Wetters

stefaan.reuse@skynet.be

Joery Vergeylen

Radio Accent

Wetters

redactie@radioaccent.be

 

City Music 102.7 fm

Wetters

update@city-music.be

aalst@city-music.be

 

Radio Club FM 105.4 en 106,1 fm

Wetters

redactie@radioclubfm.be

 

Family Radio 107,2

Wetters

redactie@familyradio.be

InVlaanderen

www.invlaanderen.be

Wetters

redactie@invlaanderen.be

André Grosemans

Het Nieuwsblad (vrije tijd)

Vrije tijd

a.grosemans@skynet.be

 

Pas Uit

Vrije tijd

redac.ronse@passe-partout.be

 

Redactie Kerk & Leven

Vrije Tijd

Cultuur@kerknet.be

Jiska Agten

Zone 09

Vrije tijd

redactie@goestingmagazine.be

Tom Boudeweel

VRT

Sport

tom.boudeweel@pandora.be

Freddy De Geest

Het Nieuwsblad

Sport

freddy.de.geest1@telenet.be

Bart De Schampheleire

Wielermagazine, …

Sport

Bart.deschampheleire@scarlet.be

Luk Roobroeck

Het Laatste Nieuws

 

luk.roobroeck@persgroep.be

Dirk De Wever

Het Laatste Nieuws

Sport

repro.de.wever@skynet.be

Hugo Droessaert

MfM

Sport

Hugo.droessaert@pandora.be

Luc Eeckhaut

GvA

Sport

 luceeckhaut@hotmail.com

 

Sophie Van Aelst

 

Tijdschrift voor Lichamelijke Opvoeding

Sport

info@bvlo.be    

Sophie.VanAelst@bvlo.be

 

Sam Apers

ACW Visie

Regionaal

sam.apers@acw.be

 

Andre Roelandt

Aktueel

Regionaal

andre.roelandt@telenet.be

Steven Vanden Bussche

Belga

Regionaal

stevenvandenbussche@gmail.com

 

De Beiaard Online

Regionaal

beiaardkrant@gmail.com

Lucien Oosterlinck

Fotograaf De Beiaard + free-lance

Regionaal

oosterlinck.lucien@skynet.be

 

Wim Scheire

Persfotobureau Reporters

Regionaal

wscheire@gmail.com

 

Gazet van Antwerpen

Regionaal

gvaregiowaas@concentra.be

    

Caroline Neels

Plus-magazine

Regionaal

caroline.neels@telenet.be

 

 

Radio 2 Oost-Vlaanderen

Regionaal

redactieoostvlaanderen@radio2.be

Ivo Van Cleemput

Regiocoördinator De Streekkranten Denderland-Waasland, De Zondag Denderland, Steps Denderland

Regionaal

ivo.van.cleemput@skynet.be

 

TV OOST

Regionaal

info@tvoost.be

Filip Van Hecke

Wetthra (publi)

Regionaal

info@safedesign.be

 

Boerenbond

Patrimonium, Leefmilieu

boer&tuinder@boerenbond.be

 

Landbouw en Leven

Leefmilieu

andre.demol@landbouwleven.be

Jan Van Gyseghem

Voka

Economie, leefmilieu

Jan.vangyseghem@voka.be

Lieven Van den Bogaert

Bouwkroniek

Economie, Patrimonium, Economie

lieven@bouwkroniek.be

 

Kanaal Z

Economie

info@kanaalz.be

 

Unizo

Economie

zo@unizo.be

 

 

 

Contactinfo

  • Gemeentehuis Wetteren

    Rode Heuvel 1
    9230 Wetteren

    Openingsuren

    • Vandaag open van 09:00 tot 13:00 (Telefonisch: 09.00 - 13.00 en 14.00 - 16.00)
    • Morgen open van 09:00 tot 13:00, van 15:00 tot 20:00 (Telefonisch: 09.00 - 13.00 en 14.00 - 18.00)
    Alle informatie