Nieuwe fase werken Elia

Gepubliceerd op  vrijdag 12 jun 2026 om 14:05 uur
Vanaf half juni gaat Elia een volgende fase in betreffende hun werken voor het aanleggen van een hoogspanningsnet.

Vanaf 15 juni wordt gestart met uitvoeren van boringen langsheen de Kwatrechtsteenweg, waardoor de Kwatrechtsteenweg ter hoogte van het MPI volledig wordt afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Ook de Oude Heirbaan in Melle wordt deels afgesloten. Fietsers kunnen wel door in beide richtingen, maar gemotoriseerd verkeer wordt omgeleid.

  • Personenwagens volgen een omleiding via Brusselsesteenweg-Zuidlaan-Wetterstraat-Kwatrechtsteenweg
  • Zwaar vervoer volgt een grotere omleiding via Brusselsesteenweg-Zuidlaan-Acaciastraat-Jan Broeckaertlaan-Nieuwstraat-F. Beernaertsplein-Noordlaan

Deze werken duren tot en met 10 juli. Tijdens het bouwverlof zal de Kwatrechtsteenweg terug bereikbaar zijn. 

Terwijl de Kwatrechtsteenweg afgesloten is voor verkeer, zal Elia ook op andere plaatsen langsheen de Kwatrechtsteenweg en Noordlaan boringen uitvoeren. Ter hoogte van deze werven geldt alternerend verkeer of kan verkeer gewoon door. Deze werken worden gecombineerd om de hinder zoveel als mogelijk te beperken en de omleidingen in tijd te beperken.

Je vindt hier meer details over de werken.

Naar top